Rukomet - Druga liga - muškarci
Aktivni raspust - Čonoplja
petak, 23 avgust 2013 11:26

argaiv1192

U Čonoplji 21.08.2013. godine sa počretkom u 11:00 časova održana je Rukometna utakmica između OŠ " Miroslav Antić " Čonoplja i OŠ " Laza Kostić " Gakovo.Rukometna utakmica je odigrana u realizaciji projekta " Aktivan raspust " pod pokroviteljstvom Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu.

30.08.2013. godine u Riđici - OŠ " Petar Kočić " održaće se rukometni tirnir u kome će učestvovati škole koje realizuju projekat u oblasti Rukometa kao sporta.

ponedeljak, 13 maj 2013 16:09

РУКОМЕТ: ОРК АПАТИН-ЈАДРАН  24:33 (9:17)

Гледалаца 80, судије Антић,Кукољ (Црвенка).

Пенали Апатин 1-1, Јадран 5-4

Апатин: Манојловић, Бурсаћ 4, Баштијан,Блануша 1, Жигић,Вејин,Стоисављевић 1, Мачкић 1, Срећковић 11, Владетић, Мајсторовић 6, Андрић, Војводић, Лакић, Кораћ,Потурица,

Јадран: Лалић,Перић 1, Стојановић,Ћетковић 1, Турчиновић 1, Радуловић 11, Коњевић 2, Дрољаковић 2, Корећ 2, Панић, Канкараш Ј., Канкараш Ж 2, Ковач 4, Бота 7

Лидер је остварио планирану победу, а Апатинке су већим делом сусрета биле равноправан партнер

АПАТИН – РАДНИЧКИ (НС)    25:18 (12:8)

Гледалаца 120. Судије Дунклер,Мартиновић (Нови Сад),

Пенали: Апатин 5-4, Раднички 2-2

Искључења: Апатин 2 мин, Раднички  4 мин.

Апатин: Ђукић,Ћирић,Мандић П. Кљајић 5, Милојевић 7, Зорић, Баић 4, Говедарица 4, Мандић Зоран, Орељ 3, ћирић, Крнета, Мачкић 2

Раднички: Каран,Анђелић 4, Николић 1, Ђурић,Јоловић 2, Илић 2, нинковић 2, Иљеш, Мицовић 1, Ранитовић 6, Бојић

Рукометаши “Апатина” су били у вођству током целе утакмице и гости ни једног тренутка нису озбиљније угрозили њихову победу. Бодове су освојили млади играчи уз подршку искусних Баића,Зорана Мандића и Милојевића.

Pobeda rukometaš a Apatina
subota, 20 april 2013 20:30

RUKOMET:  APATINA – HAJDUK 31:21 (15:10)

Gledalaca 120. sudije Džajić (B.Palanka), Kovačević (Crvenka)

Sendmerciali: Apatin 4-2, Hajduk 0-0

Isključenja: Apatin 4. Hajduk 4

Apatin: Dukić,Ćirić 1,Oljača 1, Zorić,Kljajić,Govedarica 6,Krneta 1, Ćirić,Krec 4, Orelj 4, Radovanac,  Mandić Z 1, Mačkić 6, Baić 2,Milojević 2, Mandić P. 3

Hajduk: Mandić, Perić 1, Živković, Karać, Obrenović 3,Andrin 1, Puhača 3,Babić 4, Trninić 1, Molnar, Vidaković 5, Stjepanović, Labus 3

Apatinci su tokom celog susreta bili bolji tim, a u ekipi iz Čuruga su imali dostojnog protivnika pa je publika uživala u jednoj lepoj predstavi. Trener Apatina Petrović je dao veću minutažu mladim igračima, a posebno se istakao kadetski reprezentativac Mačkić sa 6 golova.

Poraz Apatina
nedelja, 07 april 2013 12:46

РУКОМЕТ: АПАТИН – ЈЕДИНСТВО (НБ)  25:28  (15:13)

Гледалаца 100. судије  Милица Џајић (Б.Паланка), Данијела Ковачевић (Црвенка)

Седмерци: Апатин 5-5, Јединство 0-0

Искључења: Апатин 6 мин, Јединство  20 мин

Апатин: Дукић,Солаћ, Ољача 3, Зорић,Кљајић 1, Говедарица 4, Крнета, Ћирић, Крец 10, Орељ,Радованац, Мандић З, Мачкић,Баић, Милојевић 6, Мандић П  1

Јединство: Ђунић,Дакић,Катић,Вујацков 1, Црњин 2, Дујин, Тифенбах 5, Живков 1, Станић 8, Мацура 3, Стојановић, Дакић З  5, Бројчин 3, Нежић,Јаковљевић,Петровић

Гости заслужено носе бодове из Апатина. Прво полувреме је припало домаћину, а у наставку искусан тим гостију је заиграо као препорођен и на крају заслужено победио.

Pobeda Dalmatinca na gostovanju
subota, 30 mart 2013 20:28

Potisije - Dalmatinac 29:32 ( 15:16 )

Najefikasniji u redovima Dalmatina su bili: Samardžić 6, Simić 7 ( 5)

Rukomet pobede Apatina i Dalmatinca
subota, 09 mart 2013 22:13

Druga liga sever  Rukomet

Dalmatinac- Crvenka 2 30:24 ( 14:12)

Riđica. Sala O.Š., Gledalaca 300, Sudije: Knežević ( Sombor ) , Teslić ( Prigrevica ), Sedmerci: Dalmatinac 2(2), Crvenka 2, 2(1), Isključenja  Dalmatinac 8 minuta, Crvenka 2 8 minuta.

Dalmatinac:V. Vagić, Manojlović, Bajić 1, Zorić 2, M. Vagić 1, Simić 7 (2), Grahovac 8, M. Komazec 2, Sabo 7, Vulinović, Macura, Knežević 2, Nenadić.

Crvenka 2: Manojlović, Šveljo, Slavuljica, Backović 2, Čabagi 4, Karanović 3, Kljajić, Tepić, Džajić, Ivić 6, Džabasan, Petrović, Kravežić, Sunajko 8(1), Pekić1, Pušica.

Golman domaćina Macura je bio najbolji igrač na terenu.

Apati – Jedinstvo ( Kačarevo) 28:27 ( 14:15)

Rukomet , poraz Dalmatinca, kao domaćina
subota, 08 decembar 2012 18:44

Dalmatinac – Radnički ( Novi Sad )25:27 ( 13:14 Utakmica igrana u petak

Rukomet, odložen susret u Apatin
subota, 08 decembar 2012 18:02

Utakmica 12. kola prvenstva Druge rukometne lige sever izmedju rukometasa Apatina i Napretka iz Cesterega koja je danas trebala da bude odigrana u Apatinu je odlozena zbog nevremena. Novi termin ove utakmice je zakazan za sredu.

Pobeda Somborelektra
nedelja, 25 novembar 2012 00:43

MRK Somborelektro - RK Titel Džon Dir 30:29 (16:11)

Gradska hala „Mostonga”. Gledalaca oko 100. Sudije: Popov (Novi Sad), Ristić (Kikinda). Crveni karton: Penzeš (Somborelektro). Isključenja: 8 minuta - Somborelektro, 4 minuta - Titel.

MRK Somborelektro: Bogojević, Ležajić 4, Drašković 7, Penzeš 2, Nikolić, Vaci, Beslać, L. Kojić, Mijović 4, Živković 4, Smiljanić, Gardijan 8 (3), Bošković 1, Trtić, N. Kojić, Nenadić

RK Titel Džon Dir: Todorčević, Balog 1, Đurić 3, Petrović 6, Ivković 10, Kurteš,  L. Žarković 1, Kovač 3, Kuzmanov, Vojnović, Perleta 1, Ilić 2, M. Žarković 2

Somborski rukometaši upisali su četvrtu ovosezonsku pobedu. Velika borba protiv odlične ekipe Titela, a možemo slobodno dodati i protiv sudijskog para na današnjoj utakmici. Dobro su otvorili meč crveni, izvanredni golman Bogojević obezbedio je sigurnim odbranama veliku prednost. Mrežu gostiju punili su Gardijan, Drašković i Živković, dok se efikasni Ležajić istakao u kreiranju napada Somboraca. Na poluvremenu bilo je velikih plus pet. U nastavku su zaigrale i sudije svojim spornim odlukama. Imali su domaćini osam golova prednosti, a onda počinju skandalozne odluke. Posle jedne takve, odreagovao je mladi Penzeš, čime je zaslužio dvostruko isključenje i crveni karton. Gosti su uspeli da uhvate priključak, zaigrali su angažovanije u odbrani, pa se prednost Somborelektra smanjivala. U finišu meča Titelčani uspevaju da stignu na minus jedan, a sudije na minut i po do kraja isključuju golmana Bogojevića, jer je šutnuo loptu posle nesrećno primljenog gola. Počinje prava drama u Mostongi. Pod velikim pritiskom sa igračem manje crveni gube loptu deset sekundi pre kraja. Gosti organizuju zadnji napad i na poklon dobijaju faul uz zvuk sireni. Kazneni udarac se ponavlja jer se živi zid pomerao, ponovljeni šut ipak prolazi pored gola. Velika pobeda i gorak ukus onim što je viđeno na terenu. U poslednjem jesenjem kolu nemoguća misija u Subotici protiv lidera Vojputa.

Apatinci bolji od Dalmatinca
subota, 24 novembar 2012 02:10

RUKOMET: APATIN – DALMATINAC  30:26 (16:12)

Gledalaca 150. sudije Zorić (Apatin), Račić (Crvenka ), Sedmerci: Apatin  7-5, Dalmatinac  5-4 ,Isključenja: Apatin 14, Dalmatinac  18

Apatin: Đukić,Solać 1, Ćirić N,Divjak 1, Zorić,Kljajić 4, Krneta, Ćirić V, Krec 8, Orelj, štetić, Mandić Z., Mačkić 1, Baić 6, Milojević 6, Mandić P. 3

Dalmatinac: Trbojević, Pajić 1, Zorić 2, Simić 6, Graovac, Komazec 5, Marinković, Vulinović 2, Macura, Knežević 5, Samardžić 5

Utakmica kao na treningu. Oba tima su igrala bez previše naprezanja, a gosti sve što su učinili bilo je izjednačenje (10:10) u 23. minutu. Preostali deo utakmice Apatinci su vodili od 1 do 6 golova razlike.

Rukomet, pobeda Apatina
subota, 17 novembar 2012 02:00

RUKOMET: APATIN – HERCEGOVINA  25:24 (11:14)

Gledalaca 200,  sudije  Mandić,Kovačić (Novi Sad).

Penali: Apatin 2-2, Hercegovina 5-4

Isključenja: Apatin 4, Hercegovina 14

Apatin: Đukić,Solać 2, Mačkić,Divjak,Zorić,Kljajić 3, Mandić P. 7, Krneta,Ćirić,Krec 5, Orelj, Štetić, Mandić Z. 1, Baić 3, Milojević 4,

Hercegovina: Berta,Savović,Stojanović,Dragutinović 1, Parežanin, Vukoje 7,Rikalo 3, Zubac,Aleksić,Nikolić 3, Miladinov 5, Novaković,Damjanov,Pašajlić 3, Milošević 1, Belić 1

IDomaći tim je utakmicu počeo uzdržano pa su gosti sredinom prvog poluvremena imali već prednost od 6 golova. Kako je vreme odmicalo Apatinci su uspostavljali ravnotežu na terenu da bi u 40. minutu stigli do prvog izjednačenja (17:17). Izjednačeno je bilo i u poslednjoj minuti kad je najbolji igrač susreta  Petar Mandić bukvalno u zadnjim sekundama svojim sedmim pogotkom doneo trijumf domaćinu.